Ceník a průběh svatebního focení

“Okamžiky, které Vám zůstanou navěky“
Řiďte se srdcem!

 

Snoubencům nabízíme tyto varianty svatebního focení:

Varianta focení – „Malá svatba“

V kostce:

 • před obřadem, obřad, po obřadu, skupinky, stylizované focení
 • 250 – 450 profesionálně zpracovaných fotografií
 • Fotografie v elektronické podobě na DVD ve vysokém rozlišení
 • 40 tištěných fotografií
 • Svatební online fotogalerie dostupná pro vaše blízké.
 • Doprava do 20 Km zdarma
 • Cena fotografování této varianty : 7900,- (8200 ,- obřad v kostele)

kontakt-fotograf-trebic

 

Detailní informace:

Začíná fotografováním před zahájením slavnostního obřadu. Na místo dorazíme půl hodiny předem. Fotí se portréty svatebčanů, hostů, příchod snoubenců k oltáři a pokračuje se dokumentováním celého průběhu svatebního obřadu (slovo oddávajícího, svědci, hosté, výměna prstýnků, první políbení, gratulace hostů, zvyky po obřadu, …). Důraz klademe na zachycení přirozených emocí a atmosféry.

Po skončení obřadu probíhá společné focení všech svatebních hostů a skupinových fotografií s nejbližší rodinou, se svědky, přáteli).

Následuje nejdůležitější část fotografování, kterou je stylizované focení. Jedná se o vytvoření série fotografií ve vybraném prostředí. Máme rádi přírodu, přirozenost, smích a spontánnost. Fotíme v uvolněné atmosféře a na fotografiích zachycujeme neopakovatelné emoce. Stylizované focení přibližně trvá kolem hodiny, je dobré, aby si novomanželé vymezili na focení čas.

Mezitím, co se novomanželé fotí, je dobré svatebčany nějakým způsobem zaměstnat, např. ubytování hostů, nějaké společenské hry, menší občerstvení v salónku před hostinou, aby nedocházelo k situaci, kdy hosté jsou nervózní z nepřítomnosti novomanželů.

Nemusíte mít strach, po celou dobu stylizovaného focení Vás budeme vést a Vy si focení užijete!

svatebni fotogalerie - bukovanský mlýn

Novomanželé obdrží z této varianty 250-450 fotografií ve vysokém rozlišení, které projdou profesionálním zpracováním.

Z fotografií si novomanželé vyberou čtyřicet fotografií, které vytiskneme na kvalitní fotopapír se zachováním dlouhé životnosti barev.

Upravené fotografie předáváme v elektronické podobě na DVD, kde jsou uloženy ve vysokém rozlišení a také v kvalitě přizpůsobené na rychlé prohlížení (internet, email, facebook …)

Vytvoříme pro Vás webovou fotogalerii, kterou za pomocí odkazu jednoduše rozešlete mezi své blízké a přátelé. Vy si tak ušetříte čas s vypalováním DVD a jejích rozesláním.

Při výběru naších služeb Vám poskytneme odborné poradenství i kdykoliv před svatbou.

Z Vašich fotografií můžeme také vytvořit romantické foto-video s doprovodem Vaší oblíbené hudební skladby.

kontakt-fotograf-trebic

 

Varianta focení – „Střední svatba a,b“

V kostce:

 • a) Ranní přípravy, před obřadem, obřad, skupinové focení, stylizované focení.
 • b) Před obřadem, obřad, skupinové focení, stylizované focení, hostina (možnost jít prvně na hostinu a potom stylizované).
 • 450 – 650 profesionálních fotografií
 • Fotografie v elektronické podobě na DVD ve vysokém rozlišení
 • 60 tištěných fotografií
 • Svatební online fotogalerie dostupná pro vaše blízké
 • Doprava do 30 Km zdarma
 • Cena fotografování varianty:
  • a)  11400,- (11800,- obřad v kostele)
  • b)  11900,- (12300,- obřad v kostele)

kontakt-fotograf-trebic

Detailní informace:

a) Varianta začínající ranními přípravy, končící stylizovaným focením.

V této variantě svatební fotografování začíná od ranních příprav nevěsty, tj. líčení, česání, oblékání svatebních šatů a šperků, zachycení emotivní atmosféry v průběhu příprav, dále obřadní focení popsané ve variantě „Malá svatba“ včetně stylizovaného focení.

b) Varianta začínající před obřadem, končící po obvyklých zvycích na hostině.

V této variantě svatební fotografování začíná stejně jako ve variantě „Malá svatba“ a pokračuje stylizovaným focením až po obvyklé zvyky svatební hostiny (příchod na oslavu, přivítání novomanželů, rozbíjení talíře, společný oběd, fotografie slavnostní tabule, první tanec novomanželů, krájení svatebního dortu atd.)

Svatební fotograf

Novomanželé obdrží z těchto variant svatebního focení „Střední svatba450-650 fotografií ve vysokém rozlišení, které projdou profesionálním zpracováním.

Z fotografií si novomanželé vyberou šedesát fotografií, které vytiskneme na kvalitní fotopapír se zachováním dlouhé životnosti barev. K fotografiím novomanželé dostanou krásné svatební fotoalbum, ve kterém budou vloženy vybrané fotografie s DVD.

Upravené fotografie předáváme v elektronické podobě na DVD, kde jsou uloženy jak ve vysokém rozlišení, tak v kvalitě přizpůsobené na rychlé prohlížení (internet, email, facebook … )

Dále obdrží  webovou fotogalerii, kterou za pomocí odkazu jednoduše rozešlete mezi své blízké a přátelé. Ušetříte si tak čas s vypalováním DVD a jejích rozesláním.

 

Při výběru naších služeb Vám poskytneme odborné poradenství i kdykoliv před svatbou.

kontakt-fotograf-trebic

Varianta focení „Svatba šitá na míru“

Na základě Vaší poptávky lze vytvořit individuální variantu focení Vaší svatby dle Vašich požadavků. Např. lze fotografovat celý den, upravit balíčky…

Samotným fotografováním naše práce nekončí. Jak jsme již předeslali u jednotlivých variant fotografie před finálním předáním prochází každá fotografie profesionálním zpracováním. Tyto úpravy zaberou více času než samotné focení. Chápeme, že se novomanželé na fotografie těší, proto se vždy snažíme, abychom pro Vás měli fotografie připraveny co nejdříve, většinou to bývá do týdne max. dvou týdnů od svatby.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a budeme se na Vás těšit ve Váš svatební den!

 

fotograf: Jakub Mertl
e-mail : kakphoto@seznam.cz
tel : 736 443 727 | 724 468 373